Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wypadek w Grywałdzie - Na skrzyżowaniu w centrum wsi, koło remizy, zderzyły się dwa samochody osobowe.
Pożar altany - Strażacy z Nowego Targu pojechali gasić pożar altany - domku letniskowego na os. Zadział.
Góry śmieci posprzątne - Dopiero dzięki interwencji Urzędu Gminy w Poroninie udało się uprzątnąć hałdy odpadów wielkogabarytowych, które dosłownie zasypały główną ulicę w Zębie.
Konkursy na dyrektorów - Wójt gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy.
Remont drogi w Krościenku - W Krościenku nad Dunajcem trwa remont drogi wojewódzkiej 968. Prace powodują utrudnienia w ruchu i korki. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.
Miasto buduje strefę aktywności fizycznej - Urząd Miasta w Nowym Targu ogłosił przetarg na budowę otwartej strefy aktywności fizycznej przy ulicy Polnej.
Hotel Wojasów wyłonił się zza rusztowań (zdjęcia) - NOWY TARG. Postępują prace na budowie hotelu marki ibis Styles, który powstaje koło stadionu przy ulicy Kolejowej.
Zawyją syreny - W dniach 28-30 maja na terenie całej Małopolski odbędą się się ćwiczenie RENEGADE/SAREX-19 z wykorzystaniem systemów alarmowania wojsk i ludności cywilnej.
Nowy Targ: uciekł z miejsca kolizji, ale nie uciekł przed karą - Dzięki monitoringowi i pomocy świadków, miesiąc od kolizji, do której doszło w kwietniu na ulicy św. Anny w Nowym Targu, policji udało się ustalić i ukarać sprawcę.
W niedzielę wybory do Europarlamentu 2019. Od północy - cisza wyborcza - Dobiega końca kampania przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. W niedzielę, 26 maja wybieranych będzie 52 polskich posłów do Europarlamentu. Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, czyli w sobotę o północy.
Kobieta wjechała autem w sygnalizator (zdjęcia) - NOWY TARG. Do wypadku doszło pod wieczór na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia ze zjazdem prowadzącym na zakopiankę.
Telefon od fałszywego policjanta - Zakopiańscy policjanci zostali poinformowani, że do mieszkanek powiatu tatrzańskiego telefonował dziś mężczyzna, który przedstawiał się jako funkcjonariusz policji z Nowego Sącza.
Strajk klimatyczny (zdjęcia) - Uczniowie zakopiańskich szkół w samo południe przeprowadzili akcję strajkową pod Urzędem Miasta Zakopane. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób. Mimo deszczowej pogody zebrali się, by przekazać dorosłym petycję dotyczącą niszczenia środowiska naturalnego na terenie Podhala jak i całego świata.
Siedem kilometrów nowej trasy rowerowej w rejonie Czarnego Dunajca - Trzy miliony będzie kosztować nowy odcinek ścieżki rowerowej, który poprowadzi z Czarnego Dunajca do Piekielnika.
Spółka Nowa Targowica pozywa burmistrza do sądu - NOWY TARG. "Do końca mieliśmy nadzieję na polubowne załatwienie konfliktów, na przeprosiny za rzucane publicznie słowa szkalujące spółkę. Niestety, w sytuacji braku dobrej woli burmistrza Grzegorza Watychy, zmuszeni jesteśmy skierować do sądu pozew przeciwko niemu o ochronę dóbr osobistych i zadośćuczynienie" - czytamy w przesłanym nam oświadczeniu spółki.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty