Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Nowy dyrektor centrum kultury w Szaflarach - Iwona Gal z Szaflar (na zdjęciu druga z lewej) wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki.
Po tragicznej burzy padają pytania o demontaż krzyża na Giewoncie - Po tragedii w Tatrach, gdzie podczas burzy na Giewoncie zginęły 4 osoby, pojawiły się pytania, jak wzmocnić bezpieczeństwo turystów na tej górze. Jednym z pojawiających się pomysłów jest demontaż krzyża, który przyciąga pioruny.
Festiwalowe nagrody rozdane. Śwarni ze Złotą Ciupagą. Finał bez tańców i śpiewów z powodu żałoby (zdjęcia) - Koncert Finałowy 51. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, ze względu na trwającą żałobę ograniczył się do ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród.
Grotołazi proszą, by nie zaprzestawać poszukiwań w Jaskini Wielkiej Śnieżnej. TOPR - odpowiada - Grotołazi z sekcji Grotołazów Wrocław krytycznie odnieśli się do decyzji ratowników TOPR o zakończeniu akcji ratunkowej. Ich zdaniem znalezienie jednego ciała i podejrzenie, że obok znajduje się drugie - to odebranie wszelkiej nadziei na znalezienie ich kolegi. Chcą zabiegać o interwencję premiera w tej sprawie.
Upały i burze - Przez nami tydzień upałów na Podhalu. Wysokim temperaturom będą jednak towarzyszyć burze.
Żałoba na Podtatrzu. Opuszczone flagi, odwołane imprezy - Zakopane i gminy powiatu tatrzańskiego ogłosiły żałobę w związku z tragiczną burzą w Tatrach, podczas której w rejonie Giewontu zginęły cztery osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Odwołane zostały zaplanowane imprezy i wydarzenia.
Tragedia w Jaskini Wielkiej Śnieżnej. Grotołazi nie żyją, koniec akcji ratunkowej. Niewykluczone, że utonęli - ZAKOPANE. Naczelnik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Jan Krzysztof powiedział, podczas konferencji prasowej, że ratownicy przygotowują się do akcji przetransportowania ciał grotołazów z jaskini na powierzchnię. Może to jednak potrwać nawet kilka tygodni.
Od dziś płatne parkowanie na ulicy Kazimierza Wielkiego - NOWY TARG. Ulica prowadząca od Rynku do nowego kościoła weszła do Strefy Płatnego Parkowania.
Rabczański Marsz Miłości odwołany - W obawie o bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy odwołali zaplanowany na niedzielę Rabczański Marsz Miłości w obronie gejów, lesbijek, osób transpłciowych i biseksualistów. - Zrobimy w Rabce coś fajnego, o wiele większego - zapowiada organizatorka.
Turysta nagrał moment jak w Zakopanem huknął piorun. Ciarki przechodzą - Wczoraj po godz. 13 w Zakopanem i nad Tatrami przeszła silna burza, w wyniku której na Giewoncie zginęły cztery osoby. W internecie pojawiło się nagranie, na którym słychać uderzenie pioruna w centrum miasta. - Jakby wojna - skomentował niesamowity huk autor nagrania.
Kolizja koło szpitala - ZAKOPANE. Na ulicy Nowotarskiej samochód straży pożarnej zderzył się z autem osobowym.
Śmiertelne ofiary burzy w Tatrach to dwie kobiety i dwoje dzieci, turyści z różnych regionów Polski - Podczas wczorajszej burzy w Tatrach zginęły dwie kobiety w wieku 46 i 26 lat oraz dwoje 10-letnich dzieci, chłopiec i dziewczynka. To turyści z różnych regionów kraju - województw mazowieckiego, małopolskiego, podlaskiego i dolnośląskiego. Po stronie słowackiej zginął turysta z Czech.
Michał Glonek oddaje mandat - NOWY TARG. "Postanowiłem złożyć mandat Radnego Miasta Nowy Targ" - napisał w oświadczeniu opublikowanym na portalu społecznościowym Michał Glonek. Winą obarcza "mur personalnej niechęci władz miasta" i "próby zamknięciu mu ust". Nie pisze natomiast, że mandat stracił z mocy ustawy.
Odnaleziono ciało jednego z grotołazów - TATRY. W Jaskini Wielkiej Śnieżnej odnaleziono jednego z poszukiwanych grotołazów. Mężczyzna nie żyje.
Premier w Zakopanem - Mateusz Morawiecki wziął udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Zakopanem. Premier podziękował służbom ratunkowym i medycznym za sprawną i ofiarną akcję transportowania i pomocy ofiarom porażenia piorunem w Tatrach.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty